Kesinlikle Almak İsteyeceğiniz 9 Ürün

Merhaba bugün birbirinden kullanışlı ve ilginç ürünleri göreceğiz.

1.Katlanabilir Klavye

katlanan klavye

Evet bu klavye katlanabiliyor sizce de çok iyi değil mi ? Ayrıca klavyenin satışa sunulduğu adreste su geçirmediği de yazmakta mükemmel kullanışlı olan bu ürünün fiyatı ise oldukça uygun kim istemez ?Böyle bir klavye merak edenler ürünün adresi için tıklayabilir.(buraya)

2.Mini Fare

mini fare


Boyutu oldukça küçük olan bu fare çok hoş görünmüyor mu ? çok küçük olan bu fare çok kullanışlı olabiliyor.Özellikle notebook kullananlar için çok kullanışlı olan bu fare hem de kablosuz ürünün adresi için tıklayınız.(buraya)

3.Kart Okuyucu

kart okuyucu


Hafıza kartınızda önemli verileriniz mi bulunuyor ve o verileri bilgisayarınıza aktarmanız gerekli olduğu zamanda kullanılabilecek çok iyi bir ürün kullanmak için hafıza kartınızı kart okuyucuya takın sonrasında ise kart okuyucuyu bilgisayara sadece bu kadar ayrıca ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

4.Akıllı telefon için flash bellek

otg usb
Devir teknoloji devri bilgisayarlar için flash bellekler bulunuyor tamam da telefonlarda her gün geçtikçe bilgisayarlara daha da çok benzemiyor mu ? Ee o zaman telefonlar içinde flash bellekler üretilmesin mi ?


5.Kablosuz ağ kartı usb girişli

ağ kartı

Eğer bilgisayarınız ethernet kartında kablosuz özelliği bulunmuyorsa bu ürün tam size göre bir flash belleğe benzeyen bu ürün bilgisayarınıza kablosuz ağları tarama ve bağlanma özelliğini getiriyor.

6.Tümleşik Klavye ve Fare

Tümleşik Klavye ve Fare
Klavye ve Fare tek bir üründe birleştirilmiş ve kullanışlı bir hale getirilmiş.Bu ürün bazen cidden lazım olabiliyor.

7. Fanlı Led Saat

usb fan

Bu saat  çok ilgi çekici bir ürün fan dönerken ledleri sayesinde saati gösteriyor çok ilginç olan bu ürün hem de usb girişi ile çalışabiliyor.Ürünün linki için tıklayınız.(Buraya)

8.Lazer Klavye
lazer klavye
İçinizden bu da ne ? Dediğinizi duyabilir gibiyim bu ürün gerçekten de resim de göründüğü gibi çalışıyor,bluetooth ile bağlanıp istediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz.

9.Usb Çoklayıcı

usb çoklayıcı

Hadi tamam da size o kadar ürün gösterdim iyi hoşta o kadar usb ile bağlanan ürün var hangi birisini bağlayalım derken imdadınıza yetişen bu ürün ile istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Kesinlikle Almak İsteyeceğiniz 9 Ürün Kesinlikle Almak İsteyeceğiniz 9 Ürün Reviewed by Umut Köse on 1/26/2017 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.